Poród domowy

Towarzyszę w porodach domowych i zapewniam profesjonalną medyczną opiekę. Przeżyjcie go na swoich zasadach, w poczuciu sprawczości i bezpieczeństwa. 

Domówka z Położnymi 

(Pierwszy okres porodu w domu)

Dwa spotkania przed porodem, kwalifikacja do porodu domowego, kontakt telefoniczny 24h/dobę w terminie porodu od skończonego 37 tygodnia ciąży, profesjonalna opieka medyczna w trakcie pierwszego okresu porodu. 

Jeżeli nie czujecie się pewnie z myślą o porodzie domowym, stworzyłyśmy alternatywę, która umożliwia Wam przeżycie pierwszego okresu porodu w najlepszym i bezpiecznym dla Was miejscu jakim jest dom.  

Cena 2500 zł

Poród Domowy 

Dwa spotkania przed porodem, kwalifikacja do porodu domowego, kontakt telefoniczny 24h/dobę w terminie porodu od skończonego 37 tygodnia ciąży, profesjonalna opieka medyczna w trakcie porodu, ocena i ewentualne zaopatrzenie dróg rodnych po porodzie, badanie noworodka po porodzie, dwie wizyty patronażowe po porodzie.

W trakcie porodu stosuję naturalne metody łagodzenia bólu porodowego, takie jak aromaterapię, elementy hipnoporodu, wykorzystanie szala rebozo, masaż, akupresurę, pozycje wertykalne, immersję wodną. Wraz z asystą – najczęściej drugą położną, czuwamy nad prawidłowym przebiegiem porodu, wykorzystując zdobytą, aktualną wiedzę i umiejętności, znając fizjologiczny oraz patologiczny przebieg porodu. Osłuchujemy tętno płodu za pomocą profesjonalnego sprzętu, oceniamy sytuację położniczą i dbamy o dobrostan mamy i dziecka. Jesteśmy wyposażone w niezbędne do pomocy leki w razie sytuacji zagrożenia, dokonujemy transferu do szpitala. 

Cena 4500 zł